3 czerwiec 2021

Koncert zespołu DOC. i Marka Piekarczyka w ramach DNI ZAMKU KAZIMIERZOWSKIEGO

kupbilecik24.pl / Koncert zespołu DOC. i Marka Piekarczyka w ramach DNI ZAMKU KAZIMIERZOWSKIEGO
Zapraszamy 19 czerwca 2021 roku do Zamek Kazimierzowski, Przemyśl, Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej.
REKLAMA
data: 2021-06-19 18:00
miejsce: Zamek Kazimierzowski, Przemyśl, Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej
bilety: KUP BILET
 

Zespół DOC. tworzą: Konrad Baum - wokalista, gitarzysta i jednocześnie menadżer zespołu. Z zawodu specjalista neurolog. Pochodzi z Lublina, do Łańcuta przeprowadził się z całą rodziną 3 lata temu. W przeszłości m.in. lider zespołu Goście z Lublina, z którym doszedł do ćwierćfinału Must Be The Music, a ich single i teledyski gościły na antenach wielu stacji radiowych i telewizyjnych; Tomasz Ryznar - bas, a prywatnie specjalista gastrolog. Wraz z Konradem Baumem założyli zespół DOC. Absolwent szkoły muzycznej. W przeszłości współtworzył z resztą składu obecnego DOC. łańcucki zespół Hurry Up; Witold Drapała - instrumenty klawiszowe, znakomity muzyk z wieloletnim doświadczeniem, kompozytor; Cezary Czarnota - gitara, niezwykle zdolny, zawodowy muzyk nadający utworom DOC. oryginalne brzmienie i niebanalne harmonie; Filip Łukaszewicz - pochodzący z Krosna, szkolony i zawodowy perkusista z setkami koncertów na koncie.

Marek Piekarczyk - polski wokalista i autor tekstów, okazjonalnie aktor, a także osobowość telewizyjna. Znany przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole muzyki rockowej TSA, którego jest członkiem, z przerwami od 1981 roku. W latach 1990-1991 członek formacji Balls" Power. Prowadzi także solową działalność artystyczną. W latach 2013-2014 roku zasiadał w jury programu The Voice of Poland emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVP2. Podczas koncertu Lata ZET i Dwójki 25 sierpnia 2013 roku w Uniejowie wykonał utwór "Czy pamiętasz", a także wystąpił w trio wraz z Edytą Górniak oraz Marią Sadowską podczas prezentacji piosenki "Tysiące głosów", napisanej przez Marka Kościkiewicza na potrzeby promocji III edycji programu The Voice of Poland. Od 2016 roku współprowadzi w rozgłośni radiowej RMF FM audycję "Buntownik z wyboru".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Koncert zespołu DOC. i Marka Piekarczyka
artyści:
Konrad Baum, Tomasz Ryznar, Witold Drapała, Kacper Radek, Filip Łukaszewicz i Marek Piekarczyk
Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastroenterologa/internisty Tomasza Ryznara. Pomimo tak odpowiedzialnej i czasochłonnej pracy obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami. Do lekarzy dołączyli zawodowi muzycy z Podkarpacia Witold Drapała - instrumenty klawiszowe, Kacper Radek-gitara oraz Filip Łukaszewicz-perkusja. Zespół jest mocno rozpoznawalny muzycznie, ponieważ w takim krótkim czasie wypracował już własny styl i brzmienie oparte na rocku i bluesrocku z elementami r"n"b. Marek Piekarczyk – polski wokalista i autor tekstów, okazjonalnie aktor, a także osobowość telewizyjna. Znany przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole muzyki rockowej TSA, którego jest członkiem, z przerwami od 1981 roku. W latach 1990–1991 członek formacji Balls" Power. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
podkarpackie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Przemyślu