Uciekł pacjent ze szpitala psychiatrycznego w Żurawicy
fot. KMP w Przemyślu fot. KMP Przemyśl
Policja poszukuje 25 letniego mężczyzny, który dziś około godziny 18 uciekł z Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy. Może być niebezpieczny. Prosimy o ostrożność i kontakt z KMP Przemyśl.
REKLAMA
Poszukiwania po ucieczce ze szpitala
Komenda Miejska Policji w Przemyślu informuje, że około godziny 18 z Wojewódzkiego Podkarpackiego Szpitala Psychiatrycznego w Żurawicy uciekł 25 letni pacjent. Mężczyzna może być niebezpieczny, dlatego policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.
Rysopis: wzrost około 185 cm, krępej budowy ciała, krótkie ciemne blond włosy, oczy niebieskie. Był ubrany w niebieskie spodnie, nie miał górnej odzieży ani obuwia, prawdopodobnie ma opatrunek na lewym przedramieniu.
Kontakt: osoby, które rozpoznają poszukiwanego lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z Policją pod numerami: (+48) 47-823-33-10, (+48) 47 823-36-76 lub numer alarmowy 112.
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i informowanie o miejscu pobytu poszukiwanego. W przypadku zauważenia mężczyzny nie należy podejmować prób jego zatrzymania. - KMP w Przemyślu
fot. KMP Przemyśl
źródło informacji: KMP w Przemyślu / policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE









